Leden 2015

Pomůže ti někdo?

12. ledna 2015 v 22:05 | Kiara |  Myšlenky
Ahoj,
nevím jestli už jste někdy na internetu narazili na Sociální experimenty, kdy se pomocí skryté kamery zjišťuje reakce lidí na různé podněty. Výsledky jsou někdy šokující. Ne - jsou spíš smutné. Tak třeba myslíte si, že kdybyste byli dívkou, kterou ve výtahu uráží a napadá přítel, ozval by se někdo? Pomohli by lidé vstát spíše bezdomovci nebo muži v obleku? A co myslíte, když řeknou malým klukům, aby dali facku dívce, udělají to?

Zkuste si na tyhle otázky nejprve odpovědět a pak se podívejte na videa v pokračování článku.

My New Year's Resolutions

7. ledna 2015 v 21:51 | Kiara |  English Evenings Challenge
Hi!
So, here is my first article in English, as I promised. (If you are wondering, why I am not writingin Czech, look here. ) I decided to write en
glish articles, at least, once a month.
Today I am going to write about my new year's resolutions.
English Evenings Challenge

3. ledna 2015 v 20:08 | Kiara |  English Evenings Challenge
Ahoj :)
Na to, že letos Vánoční prázdniny vyšly skoro nejlíp jak mohly, zdály se mi zase nějaké krátké. Škola už čeká, a pokud máte taky tak super učitele jako já, tak se na vás těší hned několik testů v prvních třech dnech. Možná jste si dali předsevzetí, že se od nového roku začnete více učit a nebo se v některém z předmětů zlepšíte. Pokud tím předmětem byla angličtina nebo pokud ji máte rádi, je tenhle projekt přímo pro vás!
Zas a znova

2. ledna 2015 v 22:49 | Kiara |  Myšlenky
Zdravím!
Někteří z vás už to se mnou vzdali dávno, jiní ještě chvíli čekali, ale myslím, že už i ti největší nadšenci přestali doufat, že by se tady ještě někdy něco mohlo objevit.
Ale! Začalo mi být blogu trochu líto, a tak jsem se ho rozhodla vzkřísit.

Nějak se mi ale nechtělo jen tak navázat, tam kde jsem skončila. Bylo tu moc smutných článků a blog neměl moc dobrou atmosféru. Depresivní články jsou pryč, je tu nový design a tak můžu začít úplně od začátku.
Takže

VÍTEJTE NA NA NOVÉ VZDÁLENÉ !